چهارشنبه ۱ آذر ۹۶

  • تاریخ: ۱۹/۰۳/۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 20432
  • زمان:۱۸:۲۵

امام جمعه خلخال: سامانه امنیتی کشور مقتدر است

82558925-71667993

 امام جمعه خلخال گفت: سامانه امنیتی کشور مقتدر و مطمئن است و همواره مانع از دستیابی دشمنان ملت و نظام به اهداف تروریستی در ایران اسلامی شده است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام امیر رشت بری در خطبه های امروز نماز جمعه خلخال افزود: حوادث اخیر تروریستی در کشور که بدنبال سفر ترامپ به منطقه و چراغ سبز امریکا اتفاق افتاد بیانگر این واقعیت است که سامانه امنیتی کشور همواره در مقابل عملیات تروریستی مقتر عمل کرده ودراین حادثه تروریستی نیز هوشیاری و سرعت نیروهای امنیتی ،،سپاهی و انتظامی قابل قبول بود و مانع از دستیابی تروریست ها به اهداف تعیین شده خود و ناکامی آنان در این عملیات مذبوخانه و کور شد.
وی گفت: ترور مردم توسط گروه تروریستی داعش ادامه کار گروهک منافقین است و این عملیات تروریستی بدنبال شکست های داعش در کشورهای عراق و سوریه صورت گرفت.
خطیب جمعه خلخال با اشاره با شهادت بیش از ۱۷ هزار نفر از هموطنان ایران اسلامی از بدو پیروزی انقلاب تاکنون بدست گروه های مختلف تروریستی گفت: آمار نشان می دهد که تنها تعداد اندکی از این شهدا از شخصیت های سیاسی کشور بوده و بیشترشهدای ترور را مردم عادی تشکیل می دهند.
امام جمعه خلخال در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت هفته محیط زیست گفت: حفظ و حراست از محیط زیست و این موهبت الهی وظیفه شرعی و قانونی همه مردم کشور است و هرانسانی در این وظیفه کوتاهی کند مرتکب گناه شده و در روز قیامت باید جوابگوی عمل خود باشد.
وی به زیبایی شقایق های و گل های خار مریم جاده خلخال به اسالم و استفاده از فرصت زیبایی این گل ها در امر رونق صنعت گردشگری شهرستان اشاره و مردم و مسوولان امر را به حفظ و حراست از این گل های زیبا و جلوگیری از خطر تخریب و از بین رفتن انها فراخواند.
خلخال در ۱۱۵ کیلومتری جنوب اردبیل واقع است.
خبرنگار:بهرام نقی زاده**انتشاردهنده:عارف شیرزاد 
۷۱۱۹/ ۱۲۵۷


  • حسن آقايي - ۱۹/۰۳/۱۳۹۶ در ۱۱:۴۱ بعد از ظهر

    با سلام و سپاس و قدرداني از زحمات شبانه روزي سايت خلخال زر
    به آگاهي مي رساند « توقف تعدادي اتومبيل در حريمِ دوربرگردانِ » جديدالاحداث (بالاتر از اداره راه سابق) سبب مشكلاتي براي مردم و مسافرين گرديده است. به طوري كه پس از اقدام به دور زدن ، مواجه با تعدادي اتومبيل و نيز وانت نيسان(ميوه فروشي) پارك شده در محل مي شويم و ناچاراً بايد با چند فرمان و عقب و جلو كردن وارد لاين مخالف شويم. اين امر سبب معطلي؛ گره ترافيكي و افزايش احتمال تصادفات رانندگي مي شود. از راهنمايي و رانندگي محترم تقاضاي رسيدگي و آزاد سازي حريمِ دوربرگردان و نصب تابلو توقف ممنوع در محل را داريم.
    با تشكر:جمعي از رانندگان خلخالي

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست